Fırsatlarımızdan Haberdar Olun.

Annenize zahmet olmasın diye, biz yaptık onun yerine...

 

HAKKIMIZDA

Gıda, unlu mamul tedarik ve dağıtım hizmeti;

Mevlana Yufka; Yılmaz TUNA ailesi tarafından sahip olunan ve çalıştırılan bir aile şirketidir. MEVLANA markası ile başta olmak üzere 16 yıldır hizmet vermektedir.

Herşey 1999 yılında aile büyüğümüz Yılmaz ve Keziban TUNA ile küçük bir atölyede bir kaç çalışan ile başladı. Sektöre verilen tutku ve bağlılıktan dolayı, seçkinlik ve ayrıcalık kendisini belli etmeye başlayınca MEVLANA markası itibarını kazanmış, beraberinde hızlıca genişleme ve yaygınlık gelmiştir.

Adanmışlığın ve çok çalışmanın bir takım halinde sadakatli esnaf olarak müşterilerimizi memnun etmemiz, geçilen zamanda gelişmekte olan işimizde en büyük kaynağımız olmuştur.

Türkiye'de önemli bir unlu mamul ve gıda üreticisi olarak mükemmel müşteri hizmetinden ilham alarak konumlandırılmış bütün varlıklarımızı kullanmaktayız.

MEVLANA YUFKA olarak bütün müşterilerimizin tat ve lezzet olarak bütün ihtiyaçlarını arkadaşça bir atmosferde servis ağımızla karşılıyoruz.

Günümüzde müşterilerimize memnuniyetleri için verdiğimiz önem, bu rekabetçi pazarda bize avantajlı bir durum yaratmaktadır. Daha geniş pazarlar ararken firma olarak bize mevcut müşterimizi korumak ve avantaj sağlayacak anahtar kaliteden taviz ve ödün vermemektedir.

Bizlere bu günlerimize gelmemize destek veren bütün müşterilerimize, dostlarımıza teşekkür etmek istiyoruz. Gelecek yıllarda bir çok yeni müşteriler edinmek ve tanımak, güvenlerini kazanmak istiyoruz...

Vizyonumuz

Çağdaş ve lider bir kuruluş olarak yenilikleri her zaman takip edip, unlu mamuller sektöründe en son teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve kalitemizi üst seviyelerde tutmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize güvenilir unlu mamul ve gıda üretimi, dünya standartlarında kalitesiyle ürünlerimizin beğenilerek tüketilmesini sağlamakla birlikte, ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek Türkiye ve dünyada unlu mamul sektöründe ciddi söz sahibi olmaktır.

 

Saygılarımla,

Resul TUNA

 

ŞİRKET POLİTİKASI

MEVLANA YUFKA olarak amacımız,

Ø Talep edilen Yufka, Börek, Mantı, İçli Köfte, Yuvalama ve Erişte çeşitlerini aranılan kalitede, özelliklerde, istenilen zamanda ve en taze şekilde sunmak,

Ø Uygunluk yükümlülüklerine, Yasal şartlara, müşteri şartlarına uygun çalışarak; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet vermek,

Ø Gıda güvenliğine, hijyen kurallarına ve insan sağlığına önem vererek çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmek,

Ø Personel sağlığı ve eğitime önem vererek çalışanları yüksek motivasyonda tutmak,

Ø Gelişen teknolijiye ayak uydurarak; şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü sürekli geliştirerek iş gücünü arttırmak,

Ø Çalışmalarımızın her aşamasında yenilikçi olmak ve fırsatları değerlendirmek,

Ø Kalite, Gıda güvenliği ve Çevre yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek,

Ø Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda çevreye dost teknolojiler kullanmak,

Ø Çevre kirliliğinin önlenmesi için; hedeflerimizi sürekli gözden geçirir, yasal şartları yerine getirir, gerekli iyileştirmeleri planlar, devamlılığı için dokümante ederiz.

Ø Atıkları azaltıp ve geri dönüşümü sağlayarak çevresel kirlenmeyi önlemek,

Ø Çalışanlarımızın çevre bilincini geliştirmek,

Ø Şirketimizin Kalite, Gıda Güvenliği ve Çevre Yönetimi Politikasıdır.

GENEL MÜDÜR

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı